Apeaksoft  DVD Creator for Mac

Apeaksoft DVD Creator for Mac

Utwórz płytę DVD z formatami wideo, takimi jak MP4, AVI, WMV, MKV, MOV itd.

Apeaksoft DVD Creator for Mac może tworzyć płyty DVD, foldery DVD i pliki ISO ze wszystkimi popularnymi filmami. W związku z tym można przekonwertować MP4 na DVD, AVI na DVD, MKV na DVD i inne filmy na DVD. Co więcej, ten odtwarzacz DVD może...Zobacz pełny opis

Utwórz płytę DVD z formatami wideo, takimi jak MP4, AVI, WMV, MKV, MOV itd.

Apeaksoft DVD Creator for Mac może tworzyć płyty DVD, foldery DVD i pliki ISO ze wszystkimi popularnymi filmami. W związku z tym można przekonwertować MP4 na DVD, AVI na DVD, MKV na DVD i inne filmy na DVD. Co więcej, ten odtwarzacz DVD może pomóc dodać ścieżkę audio i podtytuł. Ponadto możesz wybrać preferowane szablony menu, ramki i style przycisków oraz dodać muzykę w tle. Ponadto można przyciąć długość wideo, przyciąć klatkę wideo i dodać znak wodny do wideo, jak chcesz.

Kluczowe cechy:

1. Utwórz DVD z dowolnymi formatami wideo
Program DVD Creator może pomóc w nagrywaniu płyt DVD, takich jak płyty DVD + -R / RW, DVD-RAM, DVD i plików ISO w dowolnych formatach wideo, takich jak MP4, AVI, WMV, MKV, MOV, M4V, TS, MTS i tak dalej.

2. Edycja DVD z przycinaniem, przycinaniem i tak dalej
Oprogramowanie DVD Creating może pomóc w edycji efektów wideo, takich jak przycinanie długości wideo, przycinanie klatki wideo, dodawanie znaku wodnego do filmu, dostosowywanie efektu wideo.

3. Dostosuj menu DVD
Za pomocą tego oprogramowania DVD Maker możesz wybrać ulubione menu DVD, takie jak styl ramki / przycisku / tekstu. Co więcej, możesz dodać podkład muzyczny, dodać obraz tła i film otwierający przeglądarkę zgodnie ze swoimi potrzebami.

4. Dodaj ścieżkę dźwiękową i podtytuł
To oprogramowanie nagrywające DVD umożliwia dodanie ścieżki dźwiękowej, w tym języka, głośności, opóźnienia, kodera, szybkości transmisji i kanałów. W międzyczasie preferowane napisy mogą być dodawane do ekranu filmu, a Ty możesz wybrać jego język, zmienić jego położenie i ustawić opóźnienie, rozmiar czcionki, jej nazwę i kolor.

5. Duża szybkość i super jakość
Apeaksoft DVD Creator for Mac zapewnia szybką prędkość nagrywania i wysoką jakość. Nigdy nie musisz długo czekać na stworzenie. Zaledwie kilka minut, możesz cieszyć się swoim DVD w domowym odtwarzaczu DVD.

Najczęściej pobierane Wideo na mac

Apeaksoft  DVD Creator for Mac

Download

Apeaksoft DVD Creator for Mac 1.0.6

Opinie użytkowników o Apeaksoft DVD Creator for Mac

Sponsorowany×